Împuterniciți operare date

Persoanele imputernicite sa prelucreze datele in numele operatorului SC SICARO SRL sunt:

  • Benea Gheorghe – administrator
    Mail : gheorghe.benea@sicarobv.ro
    Tel. 0722251888
  • Gabriel Costea – director service
    Mail : gabriel.costea@sicarobv.ro
    Tel. 0729499807
  • Ionut Buzamat – sef atelier caroserie
    Mail: ionut.buzamat@sicarobv.ro
    Tel.: 0729499825
  • Ovidiu Mircea Iacob – director piese
    Mail: ovidiu.iacob@sicarobv.ro
    Tel. 0729499803
  • Cozaru Elena – magazioner
    Tel.: 0729499803
  • Frincu Andrei Georgian – consilier service
    Mail: andrei.francu@sicarobv.ro
    Tel : 0729499825
  • George Sprinteroiu – consilier service
    Mail : george.sprinteroiu@sicarobv.ro
    Tel: 0754742276
  • Mihai Turlacu – consilier service
    Mail: mihai.turlacu@sicarobv.ro
    Tel. 0754742276
Echipa service auto SICARO Brasov

Servicii

Service

O gama intreaga de servicii de intretinere si reparare a autoturismelor.

Piese de schimb

Va oferim toata gama de piese de schimb si accesorii originale.

Personal calificat

Serviciile unui personal experimentat si competent.

Tinichigerie - vopsitorie

Efectuam lucrari de tinichigerie - vopsitorie folosind echipamente de ultima generatie.

DESPRE NOI

Va oferim garantia unei supravegheri atente a masinii dumneavoastra.

Uita de griji!

Ne vom asigura ca experienta neplacuta de a aduce o masina la reparat, va deveni prin noi relaxanta si lipsita de griji.

Preturi competitive

Aducand masina la SICARO, profitati de cea mai profesionala, economica si rapida solutie din partea noastra.
SICARO SA

Echipa noastră specializată se află la dispoziţia dumneavoastră pentru a vă oferi consultanţă şi servicii de calitate la cele mai ridicate standarde.

Mai mult